Eet je fit met Nien
Dat cake niet klef en oubollig hoeft te zijn, bewijst Nienke met dit heerlijke recept met blauwe bessen. En wat ook fijn is: door in plaats van boter appelmoes te gebruiken, is hij ook nog eens een stuk gezonder.
Houd je niet zo van blauwe bessen, maar meer van aardbeien, frambozen of ander fruit? Vervang de bessen dan gerust voor jouw favoriet.
Dit heb je nodig voor 10 tot 12 plakken cake
Bereidingstijd: 10 minuten + 60 minuten oven- en baktijd
Tip: voeg ook eens stukjes pure chocolade toe. Heerlijk in combinatie met (rood) fruit!
In het ziekenhuis én in de planbare zorg op de ambulance – moeten er veel traktaties gemaakt worden. Dat kan ook gezond!
Lees meerDe ene dag eindigt haar werkdag ’s ochtends vroeg, de andere keer begint haar dienst pas halverwege de middag. Als verpleegkundige in het ziekenhuis en in de planbare zorg op de ambulance weet Nienke als geen ander hoe flexibel je als zorgmedewerker moet zijn. Ook met je maaltijden. Maar dat betekent niet dat je niet lekker én gezond kunt eten.
Voeding is, naast werken in de zorg, Nienkes grote passie. Op haar Instagramaccount @foodnien inspireert ze haar volgers lekker, gezond en voedzaam te eten. In de serie Eet je fit met Nien op online platform Goed Bezig deelt Nienke haar favoriete gerechten.